• Heren 1

  • Team indeling

    Naam
    Berkelmans, Mats
    El, Nick van
    Hartman, Nijs
    Heijden, Jarick Van Der
    Klaassen, Simon
    Koutsis, Antriou
    Ludden, Joes
    Pendry, Timothy
    Rixtel, Bart van
    Vianen, Daan
    Zwiers, Nick

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hous, JeromeTechnische stafCoach
    Klaassen, SimonTechnische stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 apr. 17:00S.B.U. MSE-1 - Basketbal Academie Limburg MSE-3Sportcentrum Olympos
    22 apr. 20:30The Black Eagles MSE-1 - S.B.U. MSE-1De Hazelaar
  • Uitslagen

    DatumDatumWedstrijdThuisteamUitteamUitslagDetails
    6 apr.2024-04-06 00:00:00.00CBV Binnenland MSE-1 - S.B.U. MSE-1CBV Binnenland MSE-1S.B.U. MSE-169 - 84
  • Poulestanden S.B.U. MSE-1 ( 1e Divisie MSE 1D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lokomotief MSE-21916031594128630832
    2S.B.U. MSE-12015051723146725630
    3Basketbal Academie Limburg MSE-32015051564136220230
    4Utrecht Bull's MSE-12115061710147823230
    5The Black Eagles MSE-11912071544131423024
    6BS Leiden MSE 3 *2013071661153212924
    7CBV Binnenland MSE-11911081467135311422
    8BV Wyba MSE-1199010148114225918
    9High Five MSE 1 *20601414281560-13210
    10Utrecht Basketball MSE 221501616391951-31210
    11EBV Baros MSE-121201913161989-6734
    12BC Utrecht Cangeroes MSE-121102012731686-4132

    Poulestanden S.B.U. MSE-1 ( 1e Ronde Mannen Senioren 1e Ronde Mannen Senioren )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orange Lions Academy MSE 1 *110011236762
    2Scylla MSE-1110010132692
    3Lokomotief MSE-1110010757502
    4Donar Groningen MSE-2110010667392
    5BV Hoofddorp MSE-111009051392
    6Biks Shots MSE-111009663332
    7QSTA United MSE 2 *110010072282
    8Utrecht Basketball MSE 1110010680262
    9BV Amsterdam MSE-111008966232
    10Basketbal Academie Limburg MSE-311008966232
    11High Five MSE 1 *11008969202
    12BS Leiden MSE 111008969202
    13BV Leeuwarden MSE-211008970192
    14BC Kimbria MSE-1 (K)11009981182
    15Lokomotief MSE-211008066142
    16BC APOLLO Amsterdam MSE-111007765122
    17S.B.U. MSE-111006856122
    18Basketbal Academie Limburg MSE-211007261112
    19VBC Akrides MSE-111006756112
    20MBCA A'veen MSE-11100928392
    21River Trotters MSE-11100817292
    22CobraNova MSE-11100706282
    23Utrecht Bull's MSE-11100675982
    24Attacus MSE-11100736672
    25Rotterdam Basketbal MSE-11100676432
    26The Black Eagles MSE-11100666332
    27Harlemlakers MSE-110016467-30
    28D.B.V. Arriba MSE-110016366-30
    29Hot Pepper Heat MSE-210016673-70
    30BV Noordkop / SUNS MSE 210016270-80
    31Arnhem Eagles MSE-110015967-80
    32Heroes Den Bosch MSE 210018392-90
    33Hot Pepper Heat MSE-110017281-90
    34Utrecht Basketball MSE 210016172-110
    35BC Utrecht Cangeroes MSE-110015667-110
    36Uitsmijters MSE-110016577-120
    37Landslake Lions MSE-110015668-120
    38Racing Beverwijk MSE-110016680-140
    39BC Triple ThreaT MSE-110018199-180
    40Crackerjacks MSE-110017089-190
    41DAS MSE-110016989-200
    42Landstede Hammers MSE-210016989-200
    43The Lions MSE-110016689-230
    44U.S. MSE-110016689-230
    45BV Wyba MSE-1100180106-260
    46BV Amsterdam MSE-2100172100-280
    47CBV Binnenland MSE-110016396-330
    48Sportiff Grasshoppers MSE-1100167106-390
    49EBV Baros MSE-110015190-390
    50BS Leiden MSE 3 *100157107-500
    51Almere Pioneers MSE-1100132101-690
    52The Jugglers MSE-1100136112-760

    Poulestanden S.B.U. MSE-1 ( 2e Ronde Mannen Senioren MSE Ronde 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lokomotief MSE-111009755422
    2BS Leiden MSE 111007851272
    3BC Kimbria MSE-1 (K)11009171202
    4BC APOLLO Amsterdam MSE-111007963162
    5River Trotters MSE-111007155162
    6Basketbal Academie Limburg MSE-311008269132
    7De Groene Uilen MSE-111008979102
    8Basketbal Academie Limburg MSE-211008272102
    9QSTA United MSE 2 *1100898272
    10The Black Eagles MSE-11100756962
    11BV Amsterdam MSE-11100767152
    12Scylla MSE-11100797632
    13Utrecht Bull's MSE-11100838122
    14High Five MSE 1 *00000000
    15Attacus MSE-110018183-20
    16Donar Groningen MSE-210017679-30
    17Orange Lions Academy MSE 1 *10017176-50
    18CobraNova MSE-110016975-60
    19Biks Shots MSE-110018289-70
    20Utrecht Basketball MSE 110017989-100
    21S.B.U. MSE-110017282-100
    22Rotterdam Basketbal MSE-110016982-130
    23Lokomotief MSE-210016379-160
    24VBC Akrides MSE-110015571-160
    25MBCA A'veen MSE-110017191-200
    26BV Leeuwarden MSE-210015178-270
    27BV Hoofddorp MSE-110015597-420